Fatih Oto Ekspertiz

Fatih Oto Ekspertiz ile araç aldıktan sonra ileride yaşanan kötü süprizlerde son ! Satın almak istediğiniz aracın tam muayesini yaparak sizi olası hatalardan koruyoruz. Satın almak istediğiniz aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar incelemesini yapmaktayız.

Yapılan testler sonucunda oto ekspertizi yapılan aracın raporlarını ilgili kişi yada kurumlara teslim etmekteyiz. Abim Oto Garaj olarak, oto ekspertiz raporu içerisinde bulunan her bir detayın eksiksiz bir şekilde bulunması, kişilerin ikinci el araç alırken dikkat etmeleri gereken hususlar arasında yer almaktadır. Oto ekspertiz raporu içerisinde aracın tamire gidip gitmediği, kaza geçirip geçirmediği, orijinal parçalarının değişip değişmediği gibi önemli bilgiler bulunmaktadır. Oto ekspertizde aracın motoru, yürüyen aksamı, kaporta aksamları, beygir gücü vb. önemli noktaları kontrol edilerek bir rapor şeklinde müşterilere sunulmaktadır.

Fatih Oto Ekspertiz

Fatih Oto Ekspertiz olarak, aracı ilk olarak detaylı bir şekilde muayene etmekteyiz. Kaportanın detaylı olarak çeşitli ölçüm cihazları ile kontrol edilmesinin ardından, iç aksama kontrol ediyoruz. Aracın iç aksamının kusursuz olup olmadığının kontrol edilmesinin ardından da motor durumuna geçiş yapmaktayız. Motor kontrol edilirken araç çalıştırılır ve yüksek devirde kullanım gerçekleştirilir. Bu sayede motorun kullanım ömründen, rot ayarına kadar her türlü bilgi direkt olarak Fatih Oto Ekspertiz vasıtasıyla edinilmektedir.

Fatih Oto Ekspertiz Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Unutmayınız ki, ülkemizde sıfır otomobil satından daha çok 2. el otomobil satışı yapılmaktadır. Almak istediğiniz aracın, geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu sıkıntı ve aksaklıkların size yansıması hem maddi hemde manevi olumsuzluklara yol açacaktır. İşte Abim Oto garaj olarak bizler bu sıkıntıların önüne geçmekteyiz.

Aracın herhangi bir parçası değişmiş midir?
Aracın geçmişte yaşamış olduğu bir kaza var mıdır?
Aracın dış görünüşünde bir eksiklik ya da bir kusur var mıdır?
Araç kazaya karışmış ise, toplum içerisindeki maddi boyutu ne kadardır?
Aracın özellikleri, gerçeklerle uyuşuyor mu?

İkinci el otomobil alırken her kişi araç hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istemektedir. Fakat aracın eski sahipleri bazı durumlarda araç hakkında her türlü bilgiyi vermemektedir. Bu tür durumlarda da sorunları çözmek için mutlaka bizi arayın.

Yorum yapın

Call Now Button