Abim Oto Ekspertiz

15 yıldır sektördeki tecrübemiz ve uzman kadromuzla, ikinci el araç alım satımlarında aldığınız aracın durumunu öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Firmamız alıcı ve satıcılara bir araya gelerek ekspertiz yaptırabilecekleri, anlaşabilecekleri, satın alacakları, araçlarını güvenle nakit satabilecekleri ya da satacakları araçla ilgili her türlü konuyu danışabilecekleri, fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri rahat bir ortam sunuyor.

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu kapsamda siz müşterilerimize tarafsız bir şekilde yaklaşım gösterebilmek için hiç bir otomotiv satışı yapan firma ile anlaşma yapmama kararı alarak, müşterilerimizin güven duygusu içinde aldıkları araçları test etmeleri sağlanmaktadır.

Oto ekspertiz hizmeti ikinci el araçlarda firmamız tarafından yapılmakta, güncel teknolojiler dahil edilerek uygulanmaktadır. İkini el araçlarda profesyonel tarafsız hizmet şeklinde bir oto ekspertiz hizmeti almak son derece önemlidir. Almayı düşündüğünüz aracın sahibi, size aracı konusunda doğru ve detaylı bilgi vermeyebilir. Bundan dolayı yapmanız gereken 2. El araç almadan önce firmamız ile görüşüp, gerekli testlerin yapılmasını istemektir.

Firmamız, TSE garantili makine ve ekipmanlar kullanmakta sizlere üstün bir hizmet vermek için güncel teknolojiyi de takip etmektedir. Böylece almayı düşündüğünüz araç konusunda yanılmanıza imkan yoktur. İkinci el araç satın almadan önce mutlaka firmamız ile görüşmeli Ankara En İyi oto ekspertiz almalısınız. Uzman teknisyenler tarafından yapılacak olarak kontroller sırasında son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.

Call Now Button